Wołowina Wieprzowina Jagnięcina Drób
Español English Deutsch
Français Polski Русский
FIRMA

Witamy w PIDA, S.A., firmie z siedzibą na Wyspach Kanaryjskich i specjalizującą się w imporcie i dystrybucji chłodzonego i mrożonego mięsa, drobiu, wieprzowiny, jagnięciny i produktów rybnych. Firma, założona ponad 20 lat temu, zaczęła działać w odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie ze strony rynku turystycznego i hurtowego.

Oferując KLIENTOWI dodatkowe usługi zaspokajamy wszystkie jego wymagania i osiągamy nasz cel, którym jest PEŁNA SATYSFAKCJA.

Osiągamy to wymagając od grupy profesjonalistów pracujących w naszej firmie zapewnienia klientowi szerokiej gamy usług na wszystkich poziomach. Po drugie, starannie wybieramy naszych dostawców zatem gwarantujemy, że oferowany produkt jest najwyższej jakości. Nowoczesne pomieszczenia do odbioru i przechowywania produktów oraz samochody dostawcze wyposażone w sprzęt izotermiczny i chłodzący pozwalają naszemu wykwalifikowanemu personelowi zajmować się towarem w środowisku o optymalnej temperaturze. Dzięki temu zapewniamy dostawę towaru w doskonałym stanie.

Poprzez wspaniałe usługi oraz oferowanie produktów wysokiej jakości, firma PIDA, S.A. stworzyła w środowisku profesjonalistów wizerunek firmy niezawodnej i prestiżowej.